יום החתונה, הוא יום מלחיץ מאוד, בין אם האירוע נערך בצהריים או בערב. זה יום מלחיץ מסיבות רבות שחלקן מובנות מאליהן. הרי אין הזדמנות שנייה, יום כזה נערך רק פעם אחת ואם לא עושים את הכל כמו שצריך, לא מארגנים את הדברים בצורה נכונה, אז דברים יכולים להשתבש. הוא גם יום מלחיץ בגלל גודל האירוע, העובדה שעומדים שם מול בני משפחה, חברים, מכרים, ההתרגשות גדולה, האדרנלין זורם.

במילים אחרות, זה יום שאי אפשר לתת ליד המקרה להוביל, אי אפשר לעשות דברים בלי כוונה ובלי הכנה. הכל צריך להיות מוכן ומאורגן. בין אם זו חליפת חתן ובין אם זה דבר הרבה פחות גדולים ומשמעותיים. הכל צריך להיות מוכן, כמה ימים קודם או לפחות יום קודם.

במאמר זה אנחנו נסקור 10 דברים שכל חתן צריך להכין מראש לפני החתונה, 10 דברים שיש לדאוג שביום החתונה, ברגע שהוא יוצא מהבית, כל מה שעליו לעשות זה לקחת אותם מהכיסא או מהשידה וזה הכל. אם יהיה לו יותר קל לזכור, הוא יכול לתלות את הרשימה על הדלת או לחילופין, לבקש מהחבר הכי טוב שלו להזכיר לו מה הם אותם דברים, רק שלא ישכח לקחת אותם.

לפני שנתחיל, חשוב לומר, אנחנו מתעסקים ב-10 דברים שחתן צריך להכין לעצמו, לא בגלל שאין לכלה דברים שהיא צריכה להכין לעצמה, אלא בגלל שהרבה פעמים נוטים לשכוח שגם לחתן יש דברים שהוא צריך להביא לחתונה. חוץ מאת עצמו, חליפת חתן ואת הטבעת.

8 דברים שכל חתן צריך להביא לחתונה

חליפת חתן – ישנם חתנים שיוצאים מהבית עם חליפת חתן לאסוף את הכלה שלהם, אך יש חתנים שיוצאים בבגדים נוחים יותר ורק לקראת הצילומים שלפני או לפני הכניסה לחופה הם מחליפים את החליפה. אז רצוי לא לשכוח אותה. כמובן מומלץ שהיא תהיה עטופה בניילון שלא תתלכלך, ותלויה על מתקן בשביל שלא תתקפל.

טלית – לכל חתן יש הטלית איתה הוא רוצה להתחתן, בין אם זו טלית שלו ובין אם זו טלית בעלת משמעות היסטוריה מיוחדת במשפחה. מומלץ להכין את הטלית מראש, אם לא נוח לכם לקחת אותה איתכם, תוודאו שאחד מבני המשפחה יביא לכם אותה לאולם.

כוס לשבירה – אפשר לסמוך על המקום בו אתם מתחתנים שיהיה להם כוס לשבירה, אך אתם יכולים לארגן לעצמם כוס זכוכית שתוכלו להביא איתכם ולשבור ברגע השיא.

טבעת – הדבר הכי חשוב. לא לשכוח להביא את הטבעת איתה אתם תקדשו את הכלה. אם אתם חוששים לשכוח, תבקשו מקרוב משפחה קרוב או חבר שיביא לכם אותה.

מטפחת – אתם לא יודעים מה תרגישו ביום האירוע, ברגעי השיא שלו. תדאגו שתהיה לכם מטפחת, בין אם זה לנגב את הדמעות ובין אם זה לנגב את הזיעה. תמיד טוב שתהיה לכם מטפחת אחת בכיס.

כדורים נגד כאבי ראש ובקבוק מים – יום חתונה יכול להיות מאוד מלחיץ, על מנת להתמודד עם המצב בצורה נכונה, רצוי שיהיו לכם כמה כדורים נגד כאב ראש ובקבוק מים קרים. בין אם זה תרגישו לא טוב בגלל הלחץ, בגלל אם תרגישו אי נוחות בגלל מזג האוויר, טוב שיהיה לכם אמצעי להיעזר בו.

אביזרים חיצוניים – אתם מארגנים אירוע צהריים? אל תשכחו להיעזר בכובע ומשקפי שמש. זה יום החתונה שלכם, אין סיבה שתצטרכו להתמודד עם השמש. אם אתם מרכיבים משקפיים, אל תשכחו להביא אותם איתכם לאירוע.

תיק עם בגדי החלפה – רגע אחרי שהטקס נגמר, תוכלו ללכת להחליף בגדים, ולהתחיל ללחוץ ידיים. אתם לא חייבים להישאר עם חליפת חתן עד סוף האירוע, אתם יכולים להוריד אותה ולרקוד עם בגדים יותר נוחים.