אירוע בר המצווה הוא כנראה האירוע המרגש ביותר שיחגוג ילדכם. לצד הכנות מרגשות כמו בחירת המיקום לחגיגת האירוע, הכנת רשימת מוזמנים ורכישת מלתחה מכובדת, הרי שעליכם לרכוש את הדבר המרכזי ביותר באירוע שכזה: התפילין. לשמחתכם, אתם כבר לא צריכים לעבוד קשה, אלא שהתפילין מחכות לכם באינטרנט.

כבר אין כל סיבה לחשוש מהפקקים:

לקראת אירוע בר המצווה אתם מוצאים עצמכם, ההורים הנרגשים, מחויבים להפקה של אירוע ולשלל הכנות. כל עוד ישנם דברים שתוכלו לעשות בדרך קלה, מדוע שלא תעשו אותם? רכישת התפילין באינטרנט מאפשרת לכם להימנע מהפקקים, לחסוך לעצמכם את הדרך מהבית שלכם אל החנות, לחסוך את עלות החנייה והדלק. מעכשיו, התפילין מגיעות עד פתח הבית שלכם, כאשר כדאי להזמין אותן מספיק זמן מראש בכדי להבטיח כי הן יגיעו אליכם לקראת אירוע המצווה בזמן.

אתם לא עומדים בתור לקופה בחנות:

מעבר לכך שאתם חוסכים לעצמכם את כל הדרך אל החנות, הרי שאתם גם חוסכים לעצמכם לא מעט עם הגעתכם אל החנות. איך זה קורה? כידוע, עליכם להמתין לאיש שירות שיתפנה אליכם, כאשר ישנה סבירות כי הוא משרת לקוחות אחרים. ההמתנה לאיש השירות יכולה לקחת כמה דקות, אך ההמתנה לא מסתיימת כאן: סביר מאד כי יהיה תור ארוך של לקוחות גם בקופה, כך שרכישת התפילין שהאמנתם כי תיקח לכם חמש דקות לערך, הופכת למסע ארוך ומתיש שהורס במידה רבה את החוויה המרגשת. תוכלו להתקדם גם אתם ולרכוש את התפילין בלחיצת כפתור!

עד 3 ימי עסקים בלבד!

כיום המון צרכנים בוחרים לרכוש שלל פריטים באינטרנט, לרבות את התפילין. מה שמונע מרבים המון פעמים לבצע רכישה מסוג שכזה בעצמם הוא סימן השאלה בנוגע לזמן האספקה. אכן, מרבית החנויות מתחייבות לאספקה של עד כשבועיים, כך שאכן מדובר על פרק זמן ארוך מדי. עם זאת, החנויות המומלצות ובעלות השם דואגות לספק לכם את התפילין במהירות האפשרית – עד שלושה ימי עסקים! במונחים של רכישות באינטרנט מדובר על תקדים שכן זהו שירות מהיר שלא גורם לכם לחכות – אלא שאתם נהנים מהתפילין בכאן ועכשיו. פתרון זה מתאים לכם גם במידה ואתם זקוקים לתפילין SOS, כך שתוך 72 המשלוח מגיע אליכם.

אל תשכחו לרכוש תיק לתפילין:

כידוע, המון פעמים רכישת התפילין מתבצעת לקראת אירוע בר מצווה בכותל. אם החגיגה שאתם עתידים לחגוג היא אכן יום הולדת ה-13 לילדכם, יהיה כדאי גם לרכוש תיק לתפילין. אתם משקיעים לא מעט כסף ברכישת התפילין, כך שאכן יהיה כדאי לרכוש תיק שיגן על התפילין ויאפשר לילדכם להגיע לבית הכנסת בצורה מסודרת יותר ועם תיק מכובד. גם את התיק תוכלו לרכוש בחנות האינטרנטית שתדאג לספק לכם את רכישתכם בהקדם האפשרי.